27 Ocak 2014 #2258353

TTNET Hat Bağlanmadan Gelen Faturalar!

Yeni taşındığım daireme telefon ve İnternet hattımı nakil için gerekli işlemleri yaptım,bunu yaparken ev telefonumu konuştukça öde kampanyasına geçirdim tahminen 5-6 ay sonra İnternet ve telefon gayretlerimle bağlandı.


Bu süre içerisinde İnternet ve telefon bağlanmadan bir çok fatura geldi dilekçe ile müracaat ettim, faturaları iptal edeceğiz dediler ancak şu anda telefonum ve internetim kesik gereğinin en kısa sürede yapılmasını rica ediyorum.

Önder 47 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön