17 Mart 2015

TTNET Hat Aktivasyonu!

02.03.2015 tarihinde işlemlerim başladı ve sözleşme imzaladım ancak 15 gün geçmesine rağmen TTNET tarafından bana her hangi bir geri dönüş veya bilgilendirme yapılmamıştır.

İsrafil 66 Okunma

Cevaplar

  • İsrafil23 Mart 2015

    21 gün geçmesine rağmen hala şikayetim ile ilgili somut bir işlem yapılmamıştır. Sistemsel bir sorun olduğunu söylenip sorunun net tanımını bile yapmakta aciz kalınmaktadır. Müşteri temsilcileri günü kurtarmak adına yaptıkları demagoji ile beni oyalayıp başından atmaktan başla bir işlem yapmamaktadır. Koskoca TTNET bir müşterisine çözüm üretmekten aciz kalmıştır. Hattın ne iptalini gerçekleştirilebilmekte ne de aktivasyonu sağlanabilmekte. Bir müşteri nasıl kayıp edilir olgusunun müthiş örneğidir.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Mart 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön