03 Eylül 2015

TTNET Hat Aktif Olmuyor!

Web sitenizdeki bilgilere* güvenerek tarihi ona göre ayarlardım ve internet başvurumu 31.08.2015 tarihinde yaptım. Sözleşmeyi de imzalayıp tarafınıza ilettim. Evde daha önceden çekilmiş hali hazırda bir hat bulunmasına rağmen bağlantı hala sağlanamadı. Çağrı servisinizin verdiği bilgiler ile web siteniz üzerindeki bilgiler bile birbirini tutmuyor.
* Ek (1): Web sitenizden alınmış bir görüntü.

Muhammet 46 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Eylül 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Muhammet04 Eylül 2015

    Bugün tekrar arayarak başvurumun iptal olduğunu öğrendim. İptal olduğu bana bildirilmedi bile sürekli aramasak anca bekleyeceğiz. Sanırım tek göreviniz otomatik cevabı kopyalayıp yapıştırmak? 31.08.2015 tarihindeki telefon konuşmamı incelerseniz yetkili personel ben adresi verdikten sonra adresimin altyapısına en uygun tarifeyi söylemişti ve onu seçmiştim. Bu kadar sorumsuz bir kurum daha olamaz.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön