30 Aralık 2014

TTNET Hangisini Yazsam Bilemiyorum!

2 yıl sınırsız internet paketim vardı. Süresi bittikten sonra kotalıya çevirdim. Çevirdikten sonra telefon hatlarından kaynaklı sorunlardan hiç kullanamadım (benden kaynaklı olmayan problemler). Bu durumu defalarca bildirmeme rağmen çözüm bulunamadı. Hatta elit hizmetten 2 defa randevu almama rağmen gelmediler gelmiş gibi gösterip parasını benden kestiler. Sonra kapattım. Kapatmama rağmen hiç kullanmadığım halde benden 60 küsur liradan iki fatura tahsil ettiler, birisi güya kapatma parasıymış onu da ilk defa TTNET'te duydum. Sonra 2 yıl boyunca hiç haberim olmadan TV bu parası kesmişler onu da bir arkadaşım söyleyince öğrendim. Ben TV bu hiç kullanmadım. Teşekkürler TTNET.

Özkan 94 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Aralık 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Aralık 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön