20 Şubat 2013

Ttnet Hangi Hizmetin Karşılığı Olduğunu Anlamadığım Hat Açma Bedeli!

Faturamı zamanında ödemem sonrası hattım kapandı. Buraya kadar her şey normal. ancak hattı açmak için hiçbir külfet veya hizmete katlanmayan Ttnet 20tl hat açma bedelini bir sonraki faturama yansıtacakmış. BTK ve tüketici hakem heyetine gideceğim. Alınan ücretin sağlayıcıya gelir kalemi oluşturmak gayesi dışında bir nesnel hizmet veya külfete karşılık gelmesi gerekir. Mevcutta hizmet aldığım ve kaşılığında ücretini ödediğim sistem ve altyapının hiçbir dış müdahaleye gerek duymadan açtığı hattım için 20tl ücret talep etmesi nedir. Yapılan ticari iyi niyetten uzak nesnelliği olmayan ve fahiş bir ücrettir.

Abdulkadir 117 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Abdulkadir20 Şubat 2013

    www.sikayetvar.com üzerinden iletmiş olduğunuz talep üzerine 10 Ekim 2010 tarihinden itibaren ödenmemiş fatura borcundan dolayı hattı kapatılan ADSL ve VDSL müşterilerimize, ödeme sonrası hattın açılması takip eden ay ki faturalarına “Hizmet Açma Bedeli” alınmaktadır. Hizmet açma bedeli 1 Şubat 2013 itibariyle geçerli olacak şekilde 19 TL(vergiler dahil) olarak güncellenmiştir. Bu bedel sektörümüzde standart bir uygulamadır ve hat kapatıp açma maliyetini karşılamak ve siz müşterilerimize daha iyi hizmet vermek amacıyla talep edilmektedir. Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET’e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür eder, düşünce ve önerilerinizi bizimle paylaşmanızdan mutluluk duyarız. Saygılarımızla, TTNET A.Ş. verilen cevap.ayıptır. hayasızlar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön