15 Mayıs 2013 #1797864

Ttnet Hangi Çağda Yaşıyoruz Hala İnternet Bekliyoruz!

06.05.2013 tarihinde hipernet abonmanlığı için başvurdum. 8 gün oldu hala internet yok. Aradığım da sisteme bilgi girişin tam olarak sağlanmadığını söylediler. Konya Mevlana Telekoma gitmek zorunda kaldım. Oradaki görevli sisteme giremediklerini söyledi. Dosyamın hala ellerinde beklediğini, belli bir süre daha beklemem gerektiğini söylediler. Ne kadar beklemem gerekiyor dedim de, belli olmadığını en fazla 1 ay sürebileceğini söyledi. (şaka gibi).


Bu ara belirtmeden geçemeyeceğim, bundan önce biri net kullanıyordum. 4 sene abonmanı olarak kaldım. Yıl 2009, Modemi verdiler, eve gelip interneti kurmam 1 saatimi aldı. Başka bir firmada hipernet olsa yemin ediyorum Ttnet almazdım.

Faik 68 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön