14 Eylül 2013 #2012284

TTNET Hala Tivibu'yu Bağlamadı!

3 hafta önce TTNET'in 3'lü avantaj kampanyasından faydalandım ve abone oldum. Aradan 1 hafta-10 gün geçti, internet ve telefon bağlantısı yapıldığı halde Tivibu bağlantısı yapılmadı.


Müşteri hizmetlerini aradım, oradan da, "sizin altyapınız desteklemiyor" şeklinde saçma bir yanıt aldım. "İnternet olan herhangi bir yerde, eğer ban genişliği yetiyorsa IPTV de izleyebilirsiniz" dediğimde, "tamam, biz kayıt açalım" dediler.


Aradan yine bir 10 gün geçti, müşteri hizmetlerine defalarca e-mail atmama rağmen yanıt alamadım. Bayiye gidip, 2 kez hatırlattım. Yine arayan soran yok.


Zaten TTNET'e abone olmak için akla karayı seçmiştim. Daha 1 ay olmadı, beni soğuttular resmen.

Onur 93 Okunma

Cevaplar

 • Onur17 Eylül 2013

  Herkese merhaba, Son olarak TTNET ile yapmış olduğum görüşme sonucu, TTNET tarafından bana verilen yanıt, "altyapınız desteklemiyor" şeklinde olmuştur. TTNET, bana bu hizmeti satarken, Tivibu'nun sahip olduğum bina altyapısı tarafından desteklenmediği bilgisini vermedi. Dolayısıyla, TTNET müşterisine ayıplı ürün satmıştır. Buna karşın, TTNET, "Abone, sözleşmeyi okumakla yükümlüdür. Sözleşmede, 'altyapı uyguluğu varsa Tivibu bağlanabilir' cümlesi var " şeklinde bir açıklama yapmıştır. Tabi ki ben de altyapı uygunluğu varsa Tivibu'nun bağlanabileceğini biliyorum. Uygunluğu söylemesi gereken taraf TTNET'tir ve bana bu bilgi verilmemiştir. 1 ay kadar önce, Müşteri Hizmetleri ile yaptığım görüşme incelenebilir. Bana telefonda sadece Fibernet hizmeti uygunluğu konusunda bilgi verilmiştir, Tivibu ile ilgili herhangi bir bilgi verilmemiştir. Benim bilgim de, internet olan heryerde Tivibu hizmetinin alınabileceği yönündedir. Ayrıca TTNET, daha önce bu konu ile ilgili açtığım çağrı kaydını, benim onayım olmadan kapatmıştır. Bu kaydı kapattığına dair bir bilgi de vermemiştir.

 • Onur15 Eylül 2013

  Bana gelen mesaj şu: Değerli Müşterimiz, www.sikayetvar.com üzerinden iletmiş olduğunuz talep üzerine 14.09.2013 tarihinde 0 (5** ** **) numaralı hattan 14:43 - 16:24 ve 16:44 irtibat kurulmaya çalışılmış ancak belirtilen numaradan irtibat kurulamamıştır. TTNET A.Ş. olarak hizmetlerimizi her alanda daha iyi seviyelere getirmek için çalışmalarımız devam etmektedir. Ben 1 hafta boyunca müşteri hizmetlerine e-mail attım, yanıt veren olmadı. Siz sadece 2 saat ulaşamadınız ve aramaktan artık vazgeçtiniz sanırım.

 • Türk Telekom Temsilcisi14 Eylül 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi14 Eylül 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön