09 Ocak 2015

TTNET Hala Şebeke Yok!

Ben Kocaeli Gebze Arapçeşme Mahallesinde yaşayan birisiyim Bizim sokakta internet şebekesi yok. Biz Haziran ayında gittik ve okullar açılana kadar şebeke gelir dediler. Döşemediler hala. Gidip bildirdik. Halada tık yok Binada sadece biz değil bir sürü kişi de Şikayet etti ama pek de kaale almadılar. Şimdi ilk yarı tatili geldi ve gelişme yok neymiş proje falan. Daha önce kaç kere daha bildirdim şikayetimi bu seferde bir şey olmazsa. Dava açacağız birleşip bundan emin olabilirsiniz.


Kocaeli / Gebze / Arapçeşme Mahallesi / 1013/1 sokak. / Apartman No. 17 / Daire No. **
2 gün daha bekliyorum.

Ahmet 151 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Ocak 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Ocak 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön