16 Nisan 2013

Ttnet Hala İnternetim Yok!

Bir aydır yaptığım başvurular iptal edildi. Nedeni ise insan üstü çabalarımla öğrendim ki santralde boş port yokmuş ve başvurumun onaylanması için kart takmaları gerekiyormuş. Antalya Kızıltoprak Müdürlüğüne yaptığım başvuruda bağlı bulunduğum santrale kart takılacak ve bu işlem sonrasında başvurum onaylanacak şeklinde anlaştık nitekim öylede oldu.


Herzamanki gibi alıştığım(4-5 gün) o süreç geçti ve bingo sms de güle güle kullanın internetinizi diye mesaj geldi. Malumunuz internetim yine yok. Yine insan üstü çabalar (telefonları açmıyorlar)dan sonra öğrendim ki santralde kart yok. Güler misin? Ağlar mısın? Çok büyük kurumsal firma TTNET bu şikayete de herzamanki cevabınızı bekliyoruz..

Onur 19 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön