05 Temmuz 2014

TTNET Hala İnternet Sorunum Devam Ediyor

Daha önceki şikayetimdeki gibi yaklaşıık 4 aydır internetimde kopmalar oluyor ve ilk başta sorun bulunamadı sonra modemde dendi modemi değiştirdim sorun hatta dendi bugünde çağrı merkezindeki ilgisiz bayan " Hattınızın santral değeri çok iyi 20 mbps ulaşıyor , siz 8mbps kullandığınız için aradaki fark çok olduğundan internetiniz de kopmalar oluyor " dedi. Bende internetimi hızını artırırsam kopmalar olmayacağına dahi taahhüt isteyince telefon suratıma kapandı. Zaten konuşmanın başlarında saygısız bir şekilde telefonu kapatırım diye tehdit eden bir çalışandan bu beklenirdi. 4 aylık kopmalar yüzünden tepkili konuşmam normaldir sanıyorum. Artık sorunum çözülmez ise hukuki yöntemlere başvurucam !

Batın 116 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Temmuz 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Temmuz 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön