02 Ekim 2014

TTNET Hala Fatura Çıkarmaya Devam Ediyor

Yaklaşık 1. 5-2 ay önce kötü hizmet kalitesinden dolayı TTNET aboneliğimi bitirdim, şimdi ise hala bana borcunuz var mesajı atıyorlar. Kapatırken borcum olmadığına dair kontrolümü de yaptırdım. Zaten TTNET abonesiyken de çoğu zaman aidat ödemeye gittiğimde geçen aylardan borcunuz var deyip duruyorlardı. Şikayetçiyim artık bana borç mesajları atmasınlar. Hattımı kapattırdım ama hala bu TTNET'ten kurtulamadım.

Yılmaz 110 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Ekim 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Ekim 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön