24 Ocak 2014 #2254219

TTNET Haksız Yere Taahhüt Bozduğumu İddia Edip İcraya Verdi

Yıllarca TTNET kullandım ve artık kapatmam gerektiği için hizmeti iptal ettirdim. Bir süre sonra direk olarak evime kağıt geldi 233 tl borç gözüküyor sebebi de taahhüt bozmuş olmammış. Halbuki ortada ne taahhüt var ne de borç. Şimdi bu 233 tl avukat masraflarıyla ve diğer masraflarla beraber yaklaşık 500 tl olmuş ve TTNET benden bunu ödememi istiyor. Bunu neye dayanarak söylüyorum, Bakırköy 15. İcra Müdürlüğünden gelen İlamsız Takipte Ödeme Emrinde yazanlara göre.


Tüm yasal haklarımı sonuna kadar kullanacağım ve hakkımı yedirmeyeceğim. Hem şimdiye kadar doğru düzgün bilgilendirme yapmadılar hem de direk olarak icraya verdiler. Ödenmesi gereken tutarı direk ikiye katlamışlar.

Şahin 105 Okunma

Cevaplar

 • Şahin28 Ocak 2014

  Hayır benimle 444 0 375 nolu numaradan bir bayan görüştü ve konu ile ilgili bilgisi olmadığını, bu durumu TTNET in hukuk birimine aktardığını, beni oradan arayacaklarını söyledi. Hukuk biriminden herhangi biri aramadı beni. Benim bilgilendirilmeye ihtiyacım yok bilgiyi zaten aldık haksız bir kazanç sağlama çabası içerisindesiniz hukuksuz bir iş yapıyorsunuz.

 • Türk Telekom Temsilcisi28 Ocak 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Şahin27 Ocak 2014

  Halen beklemedeyim ne arayan var ne soran.

 • Şahin24 Ocak 2014

  Birkaç saat önce dosyayı inceleyen avukat ile görüştüm, haberim olmadan oluşan bu borç şu an tamı tamına 532.17 tl olmuş. Ayrıca hizmet kapatma esnasında borcumuzu bitirmemize rağmen hizmet kapatılmamış ve akabindeki aylar için de fatura çıkarılmış.

 • Türk Telekom Temsilcisi24 Ocak 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön