20 Nisan 2013 #1755085

Ttnet Haksız Yere Para Talebinde Bulunuyor!

Yaklaşık 10 ay önce ttnet aboneliğimi sonlandırarak D-Smart internete geçiş yaptım. Üyeliğimi sonlandırmama ve aradan geçen 10 ay süreye rağmen, Ttnet tarafından aboneliğim dönemine ait borcum olduğu iddia edilmektedir. Ödeme yapmadığımda ise evime icra geleceğine dair ihtarnameyi gönderdiler.


Abonelik süresi içinde bu borç bana neden tebliğ edilmedi? Şayet borç var ise de 10 ay sonra mı farkına varıldı? En önemli nokta ise borcu olan bir abonelik nasıl sonlandırılır? Ttnet müşteri hizmetlerini aradığımda borç takibinin müşteri tarafından yapılacağı iddia ediliyor. Böyle komik ve mantık dışı iddia Ttnet gibi kurumsal ve kartel bir firmaya gerçekten yakışmıyor. Bu haksızlığa karşı mücadele edeceğim.

Kaan 46 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön