21 Ocak 2014 #2248507

TTNET Haksız Yere İcraya Verdi

İnternet hizmetimi iptal ettirmek için TTNET muş.hizmetlerini aradım. Kontratım olup olmadığını sorduğumda bana hiç bir cayma bedeliniz yok, hattınız iptal edebilirsiniz dediler. Buna istinaden iptal ettim ve ardından 153.00 tl cayma bedeli yansıttılar tekrar aradım bana böyle bir şey denilmiş ise görüşme kayıtlarından çıkarılacağını söylediler. Bununla ilgili akış açıp tarafıma bilgi verileceğini beyan ettiler 1 kere sms ile araştırmanın devam ettiğini belirten bir sms aldım.


Daha sonra icra müdürlüğünden icraya intikal ettiğini belirten evrakla karşı karşıya kaldım. Müşteri temsilcisi bana itirazda bulunmamışsınız dedi. Şimdi şikayetimin dikkate alınmasını rica ediyorum ilgili birime arz ederim.

Bülent 86 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön