11 Şubat 2014 #2288120

TTNET Haksız Yere Fatura Çıkardı!

İnternet bağlantısı için defalarca gidip geldiğim halde altyapı çalışması var şu anda bağlantı yapılamıyor yada teknik bir sorun var şu anda işlem yapamıyoruz diye aboneliğimi gerçekleştiremeyen TTNET bizde aktivasyon yapılmış görünüyor, bağlantı sağlanıp sağlanmadığı bizi ilgilendirmez diye bağlantı adı altında 37,50 TL ödettirdi. Üstelik bu faturayı ödemezsem kanuni yollara başvurup avukatlık ve mahkeme masraflarının da ilave edilerek tahsil edileceği yönünde 4440375 no'lu telefondan bildirildi.


Birey olarak kendileri ile hukuki mücadeleye giremeyeceğimiz için tek taraflı olarak istediklerini yapıyorlar. Bu çok küçük bir rakam ama çok önemli bir meblağ da olabilirdi.

Yusuf 56 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön