03 Şubat 2014 #2273643

TTNET Haksız Yere Fatura Çıkardı

TTNET'in 3'ü bir arada paketini kullanıyordum. Televizyon, telefon, internet ve faturası tek bir fatura olması gerekiyorken aylarca bu üçlü paketin faturası haricinde telefon faturası gelmeye devam etti. Ben de TTNET'ten bütün aboneliklerimi iptal ettim. 2 ay boyunca taahhüt faturası kesildi ve hepsini ödedim. Özellikle müşteri hizmetlerine kurtuldum değil mi, bir daha fatura kesilir mi diye sordum.


Hayır son faturanız kesildi diyerek onayladı. Şimdi bana Türk Telekom'un avukatından fatura geldi. Telefon faturam varmış 2 adet, bunları yatırmam gerekiyormuş. Şimdi ben siz firma yetkililerine soruyorum, böyle bir art niyetlilik var mıdır acaba? Bana yapılan size yapılsa neler düşünürdünüz ?

Serkan 54 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön