13 Şubat 2013 #1629186

Ttnet Haksız Yere Fatura!

ADSL hattımı Alanya'dan Kırıkkale'ye nakili için başvuruda bulunmuştum nakil işlemim 15 günde gerçekleşmişti ancak internetim gelmedi direk ttnet ofisine giderek yine şikayetimi bildirdim ancak yine bir gelişme olmadı. 2-3 defa gittim yine sonuç çıkmadı daha sonra kullanamadığım internetime 116 lira fatura gönderdiler faturaya itiraz ettim ancak bana 4440375 de herhangi bir arıza kaydı olmadığı için bu faturayı ödemek zorunda bıraktılar.


Sorum şu benim arıza kaydında bulunmam zorunlu mu bana imzalatılan sözleşmede bu yazıyor mu o zaman bu hizmet merkezleriniz ne işe yarıyor ben nereden bilebilirim arıza kaydı verme zorunluluğumun olduğunu daha sonra dondurduk bu kez 51 lira daha gönderdiler.

Yilmaz 138 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön