09 Eylül 2013 #2001587

TTNET Haksız Yere Ceza Kesti!

Aldığım mobil netimi kullanıma kapatıp yıllık kullanım sözleşmesini bozduğum gerekçesiyle tam 240 TL cezai işlem uyguladılar. Ben sadece masaüstü bilgisayarıma bağlı olan internetimi kapatmıştım. TTNET bunu mobil internetle bağdaştırıp ceza uygulamışlar.


Alırken tamamen bağımsız olarak aldığım mobil netimi diğer evde kullandığım netimle ortakmış gibi ceza uyguladılar. ben bu haksız kazancı şikayet ediyorum tamamen kendi aralarında yaptıkları ve müşteriye satarken böyle bir şeyden bahsetmeyip sonra evraklardaki küçücük yazıları okuyup baksaydınız diye birde haksız duruma düşürülüyoruz yardım edebilecek varsa yardımlarınızı bekliyorum.

Yalçın 62 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Yalçın11 Eylül 2013

    bu net paketi eşim neslihan aydemir üstüne fatura edilmektedir TTNET yetkililerinin [dikkatine]bu haksızlıhın düzeltilmesi dilehiyle.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön