06 Nisan 2013 #1727996

Ttnet Haksız Yere Borç Çıkardılar!

Muş ilinde bulunan Türk Tele kom merkezine hattımı ve İnternet hizmetimi kapatmak için müracaat ettim. Hattınızı süreçte ücretsiz dondurun dediler. Hattımı dondurdum. Giresun iline tayine geldim. Hattımı 3 ay daha dondurdum. Bana 150 TL civarında bir fatura gönderdiler. Aradım itiraz ettim. Sonra hattımı ve İnternet hizmetimi kapattırdım.


Sonra haklı olduğumu ve hiçbir şekilde borcumun olmadığını söylediler. Mart ayında 145, 80
TL fatura gönderdiler. Muş ta hattımın dondurulmadığını söylediler. Aradım ve itiraz ettiğimi söyledim. Bana faturayı ödemem gerektiğini yasal takibin başlatıldığını söylediler. Ben bu yüzden haksız yere 150, 20 TL faturayı ödedim. Bu İnternet ten hiçbir şekilde yararlanmadım.

Fatih 42 Okunma

Cevaplar

  • Fatih09 Nisan 2013

    ilginize teşekkür ederim

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön