17 Eylül 2013 #2014518

TTNET Haksız Yere Borç Çıkardı!

TTNET'i ilk aradığımda şikayetim 39 TL olan kampanya bedelinin 45 TL gelmesi idi.Bana dönüş yapan müşteri temsilcisinin aktardığı ev paketi olmasına rağmen TTNET tarafından iş yeri paketi açıldığından ben 5 TL fazla ödeme yapıyordum.


İlgili arkadan bu işlemin düzeltileceğini söyleyip paket iptali yapacağının bilgisini verdi. Bana bu işlem ile ilgili yüklü fatura geleceğinden haber vermeyen arkadaşlar her aramamda bu tutarın gelecek dönem faturalarından düşüleceği bilgisi vermelerine rağmen halen tarafıma fatura yansıtılmaktadır. TTNET'in yetersiz bilgilendirme ve en başta yalnış iş yapması bana fazladan 290 TL mal olmuştur. Kesinlikle Tüketici Mahkemesine başvurup hakkımı arayacağım.

Serkan 55 Okunma

Cevaplar

 • Serkan03 Ekim 2013

  şikayetimle ilgili 16 gün geçmesine rağmen sonuç alamadım.yaşadığım sorun ile ilgili toplam süre 1 ayı geçmiştir. Ttnetten hizmet alacak alacak tüm yeni kullanıcılar daha iyi düşünsünler derim.

 • Serkan20 Eylül 2013

  YETERSİZ EKSİK BİLGİLENDİRME VE UZUN SÜREN SONUÇLANDIRMA.

 • Türk Telekom Temsilcisi17 Eylül 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Serkan17 Eylül 2013

  tarafınızda arandığım bilgisi olan bir mail gelmiştir.Daha öncede yaşadım 1 kere arama yapılıp eğer ulaşılamıyorsa 2. veya 3. kez aramıyorsunuz ve olayı kapatıyorsunuz.

 • Türk Telekom Temsilcisi17 Eylül 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön