04 Şubat 2014 #2275910

TTNET Haksız Yere Aldığı Parayı Aylardır İade Etmedi

Yaklaşık olarak 16-17 gün kadar İnternet bağlantısı kullanamadığım için ilgili kayıtlar oluşturulmuştur. Bu kullanmadığım ücretin iadesini defalarca talep etmiş sayısız kere müşteri hizmetleri aranmış, TTNET'in bölge müdürlüklerine ve il müdürlüklerine onlarca kere gidilmiş ve bu kullanmadığım ücretle ilgili olarak rapor çıkartılmış sadece mevcut miktarın hesabıma yatırılması gerekmektedir.


Fakat 40 tl lik düşüm 4 tl olarak yapılmış geri kalan 36 tl defalarca aranılıp IBAN no alınarak hesabınıza yatırılacak denmiş, 6 aydır yatırılmamıştır. Bunlara rağmen vazgeçmemekteyim, İlgili ses kayıtlarının incelenmesini ve en kısa sürede hesabıma paranın yatırılmasını talep ediyorum.

Caner 95 Okunma

Cevaplar

 • Caner'in Teşekkür Mesajı12 Şubat 2014

  7 Aylık inanılmaz yorucu bir sürecin sonunda paramı geri alabilmeyi şuan itibari ile başardım. Teşekkürler, başkada birşey demiyorum.

 • Caner09 Şubat 2014

  4 Gün önce arandım ve hesabıma 7 gün içerisinde eft işlemi yapılarak 36 tl geçeceği bilgisi iletildi. Fakat henüz bir ücret iadesi alabilmiş değilim. Eğer ücretim iade edilmez ise, tekrardan ve tekrardan sürekli olarak aynı mesajları hem buraya hemde btk'ya yazarak açmaya devam edeceğim. Hem yazılı hemde gerekirse görsel basında firmanızı yıpratarak hakkımı arayabilmek için elimden geleni yapacağım.7. aya girilmek üzere inanın artık bıktım! Ayrıca bu yapılan insanlık ayıbını herkesin çok daha iyi görebilmesi için dilekçe ile bana en yakın mahkemeye başvurarak, sonucu kazandığımda çeşitli basın yayın organlarına giderek akşam haberlerine çıkacağım. Şimdiden bu kadar mesajı bu kadar yazılı ve sözlü problemi çözemeyen arkadaşlar. Kanallara çıkınca umarım hakkınızda bir işlem başlatılır.

 • Türk Telekom Temsilcisi05 Şubat 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Caner04 Şubat 2014

  Geçen seferde aynı cevap verilmişti ama ne bilgi yapıldı ne kısa mesajla cevap verildi, ne aranıldım ne de ilgili şikayetim çözüme kavuştu! Kontrollerin yapılıp akabinde hiç bir bilgi verilmeyerek işlemin gerçekleşmemesi durumunda maduriyetim ve bilgilendirilmemem devam ederse bu mesaj altında ve şikayet kayıtlarını bu mesajlarıda istinaden ekleyerek yaptığınız sorumsuzluğu herkes görecektir. En azından bilgi verin cevap atın, buraya 2-3 satır yazı yazmakla olmuyor, eğer bilgilendirilirsem ya da magduriyetim giderilirse buraya özel olarak mesaj atıp teşekkür edeceğim. Ama bunların gerçekleşmemesi halinde bende pes etmeyeceğim. Bu yazdığım mesajı ve mağduriyetimide herkes görsün.

 • Türk Telekom Temsilcisi04 Şubat 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön