23 Mart 2015

TTNET Haksız Ve Yüksek Ücretlendirme!

Birkaç ay önce TTNET müşteri hizmetlerinden aldığım telefonda yapılan bilgilendirme sonucunda kullandığım 8 megabit interneti 16 megabite çıkartmak için teklifte bulunuldu. Herhangi bir ücret arttırımı yapılacak tekliflere kapalı olduğumu söyledim. İlk altı ay ücretsiz olacağı devam eden aylarda ise sadece dört lira artacağı söylenince kabul ettim. Ama internet hızında bir değişim olmadığı gibi faturamda 12-13 lira gibi bir arttırım yapıldı. 16 lira telefon, 74 lira internet toplamda 90 lira fatura ödüyorum. Bu ücretle hizmet alan etrafımda hiç kimse yok. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Eşref 49 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Mart 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön