31 Ocak 2014 #2267880

TTNET Haksız Ücretlendirme Yaptı!

24 ay taahhüt sürem dolduktan sonra (hatta 25 ay) TTNET ten ayrıldım ve son faturama modem ücreti olarak 77 tl eklendiğini gördüm,iletişime geçip durumu telefon ve maille bildirmeme ve haklılığımın söylenmesine rağmen durum düzeltilmedi ve bana 31 ocak günü itibariyle ödenme yapılmadığı takdirde yasal işlem başlatılacağına dair mesaj bile gönderdiler.


Durumla ilgili mail göndermeme rağmen tarafıma cevap bile verilmedi,üyesiyken boyalı nezaket üyelikten ayrılınca çirkin sevgili gibi davranan bu TTNET i okulda tüm öğretmen arkadaşlarıma,öğrencilerime ve komşularıma TTNET ten uzak kalmalarını tavsiye etmeye başladım. Böyle bir hizmet anlayışı olamaz!

Selim 57 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön