12 Şubat 2015

TTNET Haksız Ücretlendirme Yaptı

12 ay taahhütlü İnternet paketim 2014 Aralık ayında bitecekti. Bende TTNET şubeye gidip paketin yenilenmesini veya başka bir paket üzerinden devam edilmesini istedim. Orada ki personel bana 24 ay taahhütlü 56 TL bedelli bir paketin olduğunu ve bunu bana önerebileceğini söyledi.


Bende kabul ettim. Birkaç evrak imzaladım ama bana evrak verilmedi. Sisteme giriş yapıldığını aktifleşmesini beklediğini kendisinin ilgileneceğini ve gönül rahatlığıyla paketi kullanabileceğimi söyledi. Paket aktif olmamış bana 93 TL fatura geldi. Şubeye gittiğimde sistemin beni attığını yapacak bir şeyin olmadığını söyledi. Benden kaynaklı bir sıkıntı değil. 93 TL'yi ödemek istemiyorum.

Bahattin 37 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Şubat 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Şubat 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön