15 Ocak 2015

TTNET Haksız Ücretlendirme Yaptı

Geçmiş yıllardaki taahhüdüm bitti. Ardından aylık 85 TL gelen (3 kotasız yalın İnternet) faturam yüzünden hattımı iptal ettirdim. Son dönem faturası olarak da 18 günlük kullanım için 98,50 TL fatura gönderdiler.


Açıklama içerisine "Kampanyadan Sağlanan Avantajların Bedeli" diye 68,30 TL bölüm konulmuş. Müşteri Hizmetleri Aradığımda 8. ayda telefon görüşmesiyle 12 aylık taahhüt verdiğimi ve iptal ettirdiğim için böyle bir bedeli ödemek zorunda olduğumu söylediler.


Taahhüt vermediğimi belirtip telefon kayıtlarını istedim, dinletmek için savcılığa başvurmamı söylediler. Şikayetçi olacağımı söyleyince kendileri tekrar dinleyip işlem yapacaklarını belirttiler. Şikayetçiyim.

Mustafa 333 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa07 Nisan 2015

    Şikayetim neticesinde yine borçlu olarak 100 küsur lira ödedim. Yetmedi. 4 ay sonra (07/04/2015) 0,25 TL fatura gönderdiler. TTNET'ten kurtulabilmek için 2 katı fatura ödeyip kapattıran ben, 0,25 TL mi ödememişim? Ya da TTNET ertesi ay kesmeyeceği faturaya küsurat devri yapmış da, şimdi mi aklına gelmiş tahsil etmek? Sonuçta benden istediği bedeli zamanında ödemişken, şimdi neden hala peşimi bırakmıyorlar? Tekrar şikayetçiyim.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Ocak 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Ocak 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön