15 Nisan 2014

TTNET Haksız Ücretlendirme Yapıyor

8 mbit İnternet açtırdım, yalnız arızalı olduğu için kullanamadım, sonra telefonla müşteri hizmetlerine bir kaç defa ulaşmaya çalıştım, arızayı düzeltmeleri için, aksi taktirde iptal edileceğini de söyledim.


Arıza düzeltilmedi, bana normal kullanım yapmışım gibi de borç yüklendi, sonra da İnternet iptal edildi. Benim borcum yok, çünkü İnternet verilmedi. Arıza düzeltmeye hiç uğraşamazken, şimdi de icra gibi yollara başvurarak benden kullanmadığım İnternet'in ücretini almak istiyorlar.

Sedat 190 Okunma

Cevaplar

  • Sedat05 Mayıs 2014

    Bana yapılan dönüşte, interneti kullandığım yazılıyormuş ve bu durumda faturayı ödemek zorunda olduğum da söylendi. Peki kullandığım internet, ayda 50 gb de olsa, arızalı internet arızalı internet olmuyor mu? İnterneti kullandığım için, 8 mbps internet yerine, 8 kbps internette kullansam birşey değişmeyecekmiş. Ben internetin arızalı olduğunu söyledim ve bu telefon konuşmalarımda mevcut ve konuştuğum kişi de arızayı düzeltmek için kaydı tutmuştu. Peki arızalı olarak kabul edilen bir internetin faturasını neden ödemek zorundayım. Tüketici Mahkemesine şikayet edeceğim, kesinlikle arızayı düzeltmek aylarca için bir teknik servsi gönderemiyorsunuz, ama kullandığım arızalı internet için icra mahkemesine başvuruyorsunuz.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Nisan 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Nisan 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön