11 Şubat 2014 #2287269

TTNET Haksız Ücretlendirme Yapıyor!

2006 yılından beri İnternet müşterisiyim. Bu süre zarfında internetimi taahhüt vererek kampanyalardan yararlanarak sürdürmekteyim. 1 yıl dan beri telefon internet ve Tivibu 3 lu kampanyadan yararlanmaktayım.


Aralık sonunda taahhüdün bitmiş. Bütün bilgilerim güncel olmasına rağmen...( cep telefonu, ev telefonu, mail adresim) tarafıma hiçbir bilgilendirme yapılmadan, standart tarifeye geçirip 106 tl fatura yansıtıldı.


Müşteri hizmetlerini aramama rağmen hiçbir sonuç alamadım. Yansıtılan faturanın makul bir tutara çekilmesi hususunu bilgilerinize sunarım. Eğer bu düzeltme yapılmazsa tüm aboneliklerimi iptal ettireceğim.

Ümit 59 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön