11 Şubat 2014 #2286928

TTNET Haksız Ücretlendirme Yapıyor!

2013 nisan ayında 180773****hizmet numaralı # #adsl hattımı taşınacağım dan dolayı kapattım. Bu işlemden bir hafta sonra TTNET müşteri temsilcisi beni telefonla arayarak hattımın üzerinde indirim olduğunu kapatmayıp dondurmamı söyledi. Uzun bir ikna konuşmasından sonra 6 ay süreyle dondurmaya ikna etti, bende o süre sonunda hemen açılır mı diye sordum sizin bilginiz olmadan açılmaz dedi.


Yaklaşık 9 ay sonra telefonuma gelen mesajda internetimin borcundan dolayı kapandığını öğrendim ve aradım. Bana 6 ay sonunda internetimin açıldığını söylediler. Bende bana bilgi verilmeden internetimin açılmayacağını ve 2013 nisan ayındaki kaydedilen konuşmayı dinlemek istedim savcılığa başvurmamı söylediler.

Emrah 50 Okunma

Cevaplar

  • Emrah22 Şubat 2014

    Tenet kullanmayın

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön