25 Ocak 2014 #2256063

TTNET Haksız Ücretlendirme Yapıyor!

Daha önce TTNET kotalı 6Gb'lık TTNET internet paketi ve tivibu hizmetini kullanıyordum,taahhütüm 2012 kasım sonu itibariyle sona erdi. Bende tam o sıralarda reklamları yeni çıkan TTNET hipernet sınırsız 20mbps'e kadar üçlü paketine taahhütlü olarak geçtim tanıtımında aylık ücret 49 lira deniyordu.


Ancak gelen aralık ayı faturası 106 küsür lira,tabi ki itiraz ettim TTNET merkezinden bana yeni pakete 26 aralıkta geçtiğim söyleniyor ama ben 2 aralıkta hipernete geçmiştim hatta telefonuma bu mesaj olarak da gelmişti. Kasıtlı olarak beni hala kotalı gösterip kota aşım ücreti aldılar ve bu ücreti iade etmiyorlar.Tüketici derneğine gidip bunu ispatlarım beni uğraştırmasın bu TTNET yetkilileri.

İsmail 52 Okunma

Cevaplar

 • İsmail29 Ocak 2014

  Beni arayan bir elemanınız olmadı yine ben kendim aradım sayın TTNET yetkilileri,ama bana iletilen cevaptanda ikna olmadım. Ttnet insanların canını fena yakıyor.

 • Türk Telekom Temsilcisi27 Ocak 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • İsmail25 Ocak 2014

  ttnet 4440375 nolu çağrı merkezine ve iletişim adreslerine e-posta göndermiştim zaten ama bugüne kadar bir geri dönüş olmadı.İnsanların ceplerinden paralarını almak için daha legal ve ahlaki yöntemler denemelerini tavsiye ediyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi25 Ocak 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön