22 Nisan 2013 #1757398

Ttnet Haksız Ücretlendirme !

Telefonla 2 aylık ücretsiz Tivibu kampanyası için defalarca aranıp en sonunda kabul ettim. Daha sonra evime gelip Tivibu bağlantısını gerçekleştirdiler. Bana 2 ay ücretsiz kullanacağımı ve daha sonra telefonla iletişime geçilip kullanmaya devam edip etmeyeceğimin sorulacağı söylendi. Eğer kabul etmezsem aynı kişiler gelip kendileri cihazı alacaklarını söylediler.


5 ay sonunda tarafımdan hiçbir onay yapılmadığı halde fatura kesilip bunu ödemem istenmektedir. Üstelik 9. 90 tl lik paket kullandırttıkları halde 29. 90 tl lik fatura kesilmiştir. Üstelik tarafıma kendileri gelip alacaklarını söyledikleri halde müşteri hizmetleri Ttnet noktalarına ürünü bırakmamı söylüyorlar.

Kazım 117 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından 21.04.2013 tarihinde bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön