27 Ekim 2014

TTNET Haksız Ücret Alıyor

1895**** kullandığım hizmet numaralı TTNET internet hattımı Temmuz ayında iptali sonrasında, tarafıma herhangi bir bilgi verilip onay alınmadan aktif duruma getirmişlerdir. Bu işlemi sürekli yapıp bizlerden haksız kazanç elde ediyorlar interneti her seferinde kapatmaya gittiğimizde yeni bir borç çıkartıp internet hattımızın aktif olduğunu telefonla arayıp onay aldıklarını belirtiyorlar hepsi asılsızdır bunlara lütfen bir çözüm getirin. Şuanda askerim bu işlemle resmi olarak takip edemiyorum. Gerekenin yapılmasını istiyorum.

Hakan 79 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Kasım 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine Edip Bey ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ekim 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön