17 Nisan 2013

Ttnet Haksız Ücret Alıyor!

Ben 6 aylığına internetimi dondurdum. Fakat 6 ay olmadan kendiliğinden açılmış. Hiçbir şekilde açıldığına dair haber verilmeden fatura kesilmiş ve kullanmadığım internetin faturasını ödemek zorunda kaldım. Bu ay da kotayı aşmamama rağmen 30 tl gelmesi gereken fatura bedelim 60 tl geldi.

Bunu yetkili kişiye sorduğumda ise güncelleştirme ücreti dendi. Eğer bir daha ki ay da kotayı aşmamama rağmen bu şekilde gelecekse tamamen kapatıp başka bir internet sağlayıcısına geçeceğim. Yapılan hiç doğru bir hareket değil. Teknolojiyi bu kadar savunurken nasıl olur da bizi bilgilendirmezsiniz!

Duygu 26 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön