12 Aralık 2013

TTNET Haksız Ücret!

Türk Telekon TTNET'den aldığım internet servisinde devamlı olan kopma ve hız düşmelerinden dolayı yine Telekom ev telefonundan 444 0375'i aramam dolayısıyla 12 TL ekstra fatura ödemek zorunda bırakıldım. Hala internet bağlantı sorunlarım çözülemedi. Bunun için de bina telefon hatlarınız eski diye bir bahane veriliyor 14 sene önce inşa edilmiş bir bina da oturmama rağmen.

Tarik 68 Okunma

Cevaplar

 • Tarik24 Ocak 2015

  Şikayetimle ilgili ne bir iade ne de bir açıklama yapılmadı

 • Tarik12 Aralık 2013

  Konu ile ilgili hiç bir açıklama tarafıma yapılmamıştır. Otomatik olarak cevap yazmanın da böylesi olur. Benim sorumu okumadıkları belli. Zaten bana 4440375'i aramalarımdan dolayı yine Turk Telekom'dan kesilen fatura ile ilgili yardım alabilmek için yine aynı numarayı aramam tavsiye ediliyor. Çok manidar

 • Türk Telekom Temsilcisi12 Aralık 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi12 Aralık 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön