21 Eylül 2013 #2025065

TTNET Haksız Tahsilat Yaptı!

TTNET ADSL+Alo Net limitsiz internet paketi abonesiyim. Geçmiş döneme ait faturalarımı incelediğimde benden her ay 15.00 TL telefon ücreti ile 4.90 TL Tivibu ücreti alındığını fark ettim. Bu hat üzerinde sabit telefonum olmadığı için telefon görüşmesi yapmadığım gibi ; Tivibu televizyon kanalını da kullanmıyorum.


İlgili firmanın talebim olmadığı halde satın aldığım internet paketini değiştirip fazla tahsilat yaptığı kanaatindeyim. Geçmiş dönemleri de kapsayan telefon görüşmesi ve Tivibu paketi adı altında benden haksız yere tahsil edilen ücretlerin tamamının tarafıma ödenmesini ödenmediği takdirde yasal yollara başvuracağımı tarafınıza bildiririm.

Halil 76 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön