16 Şubat 2015

TTNET Haksız Taahhüt Uyguluyor

TTNET internetime taahhüt etmeden indirim uyguladı. İndirimi 27.01.2015'de kapatmak istediğimizi belirtmemize rağmen internetle birlikte ev telefonuna taahhüt etmişsiniz denilip 27.05.2015 tarihinde taahhüdünüz bitiyor denildi. Biz hiçbir şekilde hiçbir şeye taahhütte bulunmadık. Hiçbir şey imzalamadık. Bizim aboneliğimiz kapatılmazsa hakkımı hukuki yollara baş vurarak arayacağım.

Efdal 291 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Şubat 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Şubat 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön