20 Eylül 2014

TTNET Haksız Modem Ücreti Yansıtıyor!

TTNET üçlü avantaj paketi abonesiyim. 1 yıllık taahhüt vererek abone oldum ve faturama modem ücreti yansıtılmaması gerekirken her ay 12 tl modem ücreti yansıtılıyor. 2014 Ocak ayı dahil her fatura 12 tl fazla çekildi ve bunların sadece iki ayı iade edildi. Diğer aylarda fazla çekilen tutar için defalarca aramama rağmen bir sonuç alamadım. Aradığım zaman haklısınız modem ücreti alınmamalı sizden deniliyor ama sonuç yok.

Coşkun 93 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Eylül 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Coşkun24 Eylül 2014

    Sorun hala çözülmedi.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Eylül 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön