14 Ekim 2013

TTNET Haksız Kota Aşım Ücreti Alıyor!

10.09.2013'de net6 paketi aldım. Kota hakkım 6 gb. fakat ay sonunda kotayı aşmadığım halde 17 TL kota aşım ücreti faturama yansıtıldı. Sebebi ise ben ayın 10'nda paket almışım da o sebeple kota hakkım 5 gb mış. Böyle komik bir gerekçeyle 17 TL'yi benden tahsil edecekler. Madem geç başlayınca kota hakkım da düşüyor neden müşterinizi bilgilendirmediniz?

Madem kota hakkım 6 değil de 5 gb da neden online işlem merkezinde hakkım 6 gb olarak göründü ay boyunca? Güya sözleşmede yazıyormuş, sözleşemeye baktım karınca gibi harflerle bir şeyler yazıyor ama inanın bu maddeyi de bulamadım, velev ki olsun, neden beni uyarmadınız sözlü olarak? Hakkımı Tüketici Hakem Heyeti'nde arayacağımı bildiririm.

Ali 94 Okunma

Cevaplar

 • Ali22 Ekim 2013

  Bugün Tüketici Hakem heyetine yazılı müracaat etmiş bulunmaktayım. Hakkımı sonuna kadar arayacağım.

 • Ali14 Ekim 2013

  Güya tarafıma bilgilendirme yapılmış, sadece kuru söz, soruna çare bulmuyorlar malesef.sonuçta benden alacağız haksız ücreti iptal etmiyorsunuz....ben hala soruyorum madem hakkım 5GB idi, neden onkine işlem merkezinde 6GB yazdınız? Ben sizden ümidi kestim, 1 kuruş dahi olsa bu haksız ödemeyi yapmayacağım, hakkımı tüketici hakem heyetinde arayacağım, ve sonucu burada paylaşacağım!

 • Türk Telekom Temsilcisi14 Ekim 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi14 Ekim 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön