30 Ağustos 2013 #1984231

TTNET Haksız Kazanç Elde Ediyor!

7-1-2008 de TTNET müşterisiyken aboneliğimi iptal ettirdim Ankara büyük postaneye gidip , çok iyi hatırlıyorum kampanyadan faydalandığım için benden o bedeli üstüne daha başka şeyler ilave edip fazlasıyla aldılar ve oradaki memur arkadaş da bana sağolsun borç kapanmıştır belgesi verdi. Fakat kaç yıl sonra bana faiz hariç borç çıkartıp gönderen TTNET'in neye dayanarak 5 yıl sonra hangi akla hizmet fatura gönderdiğini çok merak ediyorum ama ne yazık ki o belgeyi evde çok aramama rağmen bulamadım.


Çünkü böyle büyük bir şirketin böyle bir şey yapabileceği güven sarsabileceği aklıma gelmedi. O yüzden fazla saklama gereği duymadım. Ben bu borcu ödedim insanlardan haksız kazanç size yakışmıyor.

Yasemin 48 Okunma

Cevaplar

  • Yasemin02 Eylül 2013

    Müşteri temsilcileriniz hiç 1 çözüm üretmedi..Beni postaneye yönlenrirdiler ödediğim faturaları bulmam için ..Çalışan 1 insanın TT netin hatası yüzünden zamanının gitmesi üstüne ulaşım masrafları bunları kim karşılıyacak ve üstüne stresi... Adım gibi eminim ben o parayı ödedim kardeşim

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön