12 Kasım 2013

TTNET Haksız Kazanç Elde Eden Bayisine Yaptırımı Yok!

TTNET bayiine müracaat edip sınırsız İnternet + modem cihazı (150 mps 4 port) kampanya imzaladım, ertesi gün modem cihazını almaya gittiğimde 54 mps tek portlu bir cihazla karşılaştım başka bir cihaz vermeyeceklerini söyleyip dilersem telefon ile İnternet hattını kapatabileceklerini söylediler, bende kapattırdım.


Aradılar 6 ay için modem cihazını iptal edip kampanyaya katılabileceğimi hatta indirim yapacaklarını 6 ay sonrada başka bir kampanyadan yararlana bileceğimi söylediler.


Şu an 6 aydan beri hiç almadığım modem cihazının parasını ödüyorum ve kalan 6 ay da İnternet'i zorunlu en üst fiyattan kullanmak zorunda olduğumu söylüyorlar, lütfen ses kayıtları incelenip mağduriyetim giderilsin.

Levent 37 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Kasım 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Kasım 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön