13 Mayıs 2013 #1795168

Ttnet Haksız Kazanç!

Şirket hattımı kullanmadığım günleri parasını benden alıyor ve iade etmiyorlar. Bir türlü hattımı kapatmıyorlar ve paramı iade etmiyorlar. Telefonlar beni arıyorlar, bir sürü kafa karıştırıcı şey söylüyorlar, onaylamadığım şeyleri onaylamış gibi gösteriyorlar.


Telefonda psikolojik baskı yapıyorlar. Yer yer ses tonlarını yükselterek baskı yapıyor ve üstünlük kurmaya çalışıyorlar. Bu şekilde de onay alıp görüşmeyi istedikleri gibi sonlandırıp haksız kazanç elde etmeye devam ediyorlar.

Taner 62 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi19 Mayıs 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Taner17 Mayıs 2013

  TTNET firması şikayetimi dikkate alıp halen çözüme ulaştırmıyor.

 • Taner16 Mayıs 2013

  17 nisanda TTNET yalın internet hattımı kapattırdım. Ay sonunda 17 günlük para ödemem gerekirken TTNET benden 30 günlük kullanım bedeli tahsil etti. 13 günlük paramı geri vereceklerini söylediler, fakat bir türlü vermiyorlar. Telefon görüşmelerinde kafa karıştırıcı bir sürü şeyler söyleyip ne olduğunu anlamadan bizden onay alıyorlar. Sonrada sizin oanyınız üzerine hareket ediyoruz diyerek haklıyken haksız duruma düşürüyorlar. Şu anda hem paramı iade etmiyorlar hemde onayım olmadığı halde onayım olduğunu söylerek kendi çıkarlarına yönelik işlemler yapıyorlar.

 • Taner14 Mayıs 2013

  Firma doğru söylemiyor. Beni arıyanlar hiç yardımcı olmadı. Bilgilendirme dedikleri şey: haksız olarak benden aldıkları parayı geri vermemek için bir sürü laf kalabalığı. Ne söylerseniz söyleyin firma haksız olduğunu kabul etmiyor. TTNET beni çok mağdur etti ve psikolojik olarak çok sıkıntıya soktu.

 • Türk Telekom Temsilcisi13 Mayıs 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön