08 Mayıs 2013 #1785358

Ttnet Haksız Kazanç!

Aralık 2012 tarihinden başlamak üzere,gerek buradan gerekse Ttnet in kendi müşteri hizmetleri aracılığıyla bildirdiğim şikayetimin sonuçlanıp,sonuçlanmadığını hala beyan olarak öğrenemedim. Fakat üç hafta önce ttnet müşteri hizmetleri arayarak hesap numaramı aldı.(Daha öce başkasının faturalarını benden tahsil ettiler.)


Haksızca tahsil edilen fatura bedellerinin tarafıma iade edileceğini bildirdiler fakat aradan geçen sürede bu işlem gerçekleşmedi. Demek ki yedi iş günü süre vermişlerdi. Bu süre yedi hafta veya yedi ay sürebilir.

Orhan 19 Okunma

Cevaplar

 • Orhan24 Mayıs 2013

  Doğrudur bilgilendirme yapılıyor.Her seferinde bir müşteri temsilcisi arıyor ve sizden haksız yere tahsil ettiğimiz fatura bedelleri yedi gün içerisinde hesabınıza yatacaktır diye beyanda bulunuyor.Fakat ilginç olan sadece o beyanla kalıyor ve para iadesi hala yok haftalar, günler bitmiyor nasıl olsa,Kendileri benim yaşadığım soruna istinaden kapattığım hattın faturasını aynı ay içerisinde tahsil ettiler nasıl olsa onlar uyanık ya!

 • Türk Telekom Temsilcisi22 Mayıs 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Orhan08 Mayıs 2013

  Sadece buradn inceleme sonucu cevap verilecek denir ve böylece aylar geçer.Tam bir uyutma taktiği sizlerin anlayacağı

 • Türk Telekom Temsilcisi08 Mayıs 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön