02 Mayıs 2013 #1775383

Ttnet Haksız Kazanç!

Adsl abonesiyim.Net limit6 yı kullanıyorum 11 gb kota kullanımı çıktı ortaya ve net limit 6 32 tl ücret ödemesi var. Adil kulllanım ilkesi diye bir şey var. Hız düşüyor.Bu ilkeleri olan bir kurum. fiyatlar konusunda bu kadar adil değil.Bu hizmetin kamu hizmeti olduğunu atlayıp. Zaten büyük paralar kazanan bir kurum bu sayede reklam mecralarında sürekli boy gösteren kurum. Müşterini fazla kullanım için paket fiyatından 2 kat dan fazla bir ücret talep edebiliyor. Sistemi tüm kullanıcılar kullanıyor. Müşterilerinin hepsine full paket satmayı hedefleyen bu yaklaşım fiyatlandırma konusunda sistemi kullananlar arasında adaletsizlik sunmaktadır.

Mustafa 199 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön