02 Mayıs 2013 #1774028

Ttnet Haksız Kazanç!

Ttnet sözleşme gereği abonelerine sınırsız, kesintisiz, hızı yüksek taahhüt ettiği halde bu hizmeti vermemekte ama hizmet bedeli faturalamaktadır. Ayrıca kesinlikte talimat vermediğim halde 4 yıl önce vermiş ve derhal iptal etmiş olduğum kredi kartımdan Ağustos 2012 den beri otomatik ödeme olmasına rağmen iki kez ödenek almaktadır. Yüzlerce kere 444 lü numaraları arayarak duruma çözüm getirilmesini talep etmeme rağmen düzeltmemekte ısrarlıdır.


Banka üzerinden de olmuyor!1. kesintili hizmeti kesintisiz olarak fatura edemez.
2. Aboneden aynı fatura için iki ödeme alamaz 2. 444 lü telefonlardan oluşan görüşmeler kendi hatalarını içerdiğinden dolayı extra telefon faturası olarak bana yansıtamaz.

Sema 25 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Sema02 Mayıs 2013

    Otomatik yanıtlama sistemi ile cevap verilmiş Bu şıkayetleri yazılı ve sözlü yaptım zaten 100lerce kez 444 lü telefon üzerinden yardım istedim şikayetimin 3 şıkıi zaten budur. 444 lü hattı arayan herkes hat sahibine dakika başına 0,40 TL ila 0,60 TL extra ödeme yapmaktadır. Bilgi verilmeden ücretlendirme bütün ülkelerde yasaktır, bu numaranın devanıma dk. 0,40 TL gibi bildirim mecburidir

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön