06 Mayıs 2013 #1781204

Ttnet Haksız İcra Takibi!

Eski evimde fiber internet kullanırken yeni taşındığım evde fiber hattı desteklemediği için bakır tel normal internet olduğunu söylediler iki ay kadar taşıma işleminin gerçekleşmesini bekledim kullanmadığım halde fatura geldi daha sonra dönüşüm sağlayamadıklarını söyleyerek isteğim dışında hattı kapattılar yeni hat açtılar eski modemi teslim ettiğim halde sisteme girmemişler bu kadar lakaytlık sonucunda 300 TL ceza artı fatura paraları geldi defalarca şikayet ettim dilekçe verdim kabul edilmedi sonunda icra takibi başlatılmıştır 600 tl boş yere para alıyorlar hakkım helal değil.

Sıdıka 73 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön