16 Mart 2013 #1688632

Ttnet Haksız Hizmet Açma Bedeli Yansıtıldı!

Ttnet hizmet açma bedeli adı altında müşterilerinden gecikme faizinin yanında 20 TL ödeme istemektedir. Sözleşmeli olan kullanıcılar bu parayı ödemek zorunda olduklarından dolayı yapılan sözleşme "Gizli ayıplı" olup sözleşmenin iptalini istemekteyim.


Hizmet açma bedeli normal kullanıcılar için tercihi olurken sözleşmeli olanlar için zoraki bir durumdur. Bu bedel ilerleyen zamanlarda 50-100 lira olsa dahi sözleşme yapmış olan müşterilerin ödemesi zorunlu olarak gözükmektedir.


Bu durumda istenen bu ödemenin tamamen mantıksız olduğu bariz ortadadır? Ttnet'in yapmış olduğu bu uygulamada haksız kazanç sağlamaktadır. Bu konu hakkında hakem heyetine başvuracağım.

Bekir 36 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön