18 Nisan 2013 #1749436

Ttnet Haksız Gecikme Bedeli Tahsilatı!

Ttnet her ay faturama yansıttıkları gecikme bedellerinin üzerine bütün faturalar ödendikten sonra üzerine bir sonraki faturada da bütün ödenmeyen faturalara ait gecikme bedeli istemektedir.

Recep 73 Okunma

Cevaplar

 • Recep28 Kasım 2013

  ben aboneliğimi bitirdim hala bildirim gelecek

 • Türk Telekom Temsilcisi21 Nisan 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından müşterimiz ile 18.04.2013 tarihinde görüşülerek problemin giderildiği görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Recep18 Nisan 2013

  Malesef faturalandırmada sorun yok diye geri dönüş yapıldı nasıl olsa abone olunca bir sürü kağıt imzalatıyorlar hakları olsada alıyorlar o parayı olmasada kurumsallık bu olsa gerek malesef ki alternatifiniz yok elimiz mahkum ödüyoruz faturaları

 • Türk Telekom Temsilcisi18 Nisan 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön