17 Şubat 2015

TTNET Haksız Gecikme Bedeli Fatura Ediliyor!

Evime TTNET internet bağlattım. birkaç ay sonra 02.12.2013 tarihinde Akbank'ta otomatik ödeme talimatı verdim. Faturalarımı kontrol ettiğimde gecikme bedeli olarak her ay benden 1.41 lira kesilmiş olduğunu gördüm. Bununla ilgili dün firmayla görüştüğümde bana inceleneceğini bildirmekten başka bir şey demiyorlar. Bu durumdan şikayetçiyim. Firma 2 yıldır benden gecikme bedeli kesiyor böyle bir şey olabilir mi? Hem ben neden bankaya otomatik ödeme veriyorum o zaman şikayetçiyim.

Ahmet 206 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Şubat 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Ahmet17 Şubat 2015

    Müşteri temsilcisi ile yaptığım görüşmede ekim ayından kalma bir fatura olduğu ve onun sürekli olarak gecikme bedeli yansıdığı bildiriliyor yalnız o fatura ödendikten sonrada gecikme bedeli alınmış. Bunu bildirdiğim zaman bana faturalarımı ve sözleşme mi kontrol etme zorunluluğum olduğu onları görevi olmadığını bildiriyorlar. Sözleşme bittiği halde beni aramadan birde yeni tarifeden fatura kesilmiş. Sözleşme 'ninde bittiğini haber vermek görevleri değilmiş. Bunu yeni öğrendim her şekilde para alınıyor ama ne hikmetse haber vermek görevleri değil. Kime şikayet edeceğimi şaştım artık. Birde yeniden sözleşme imzaladım bilseydim. Bugünkü konuşmayı yapacaklarını bilseydim. 15inde yeniden sözleşme yi imzalamazdım. Bununla ilgili yine şikayette bulundum bakalım bana nasıl dönüş yapılacak bekliyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Şubat 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön