15 Kasım 2013

TTNET Haksız Faturayı Düzeltmeden Üstüne Bir Fatura Daha Kesti!

Nakil işleminde kendi teknik alt yapılarından kaynaklı 2 ay hizmet alamama rağmen haksız 256
TL'lik kampanya avantaj bedeli içeren bir fatura geldi. 45-50 gün önce bu faturayı gerekli düzeltmeler yapılmadan ödemeyeceğimi ve problemin çözümü ve durumu için 3-4 kez bildiride bulundum.


Her defasında itiraz numarası verilip bilgilendrileceğim iletildi. Ben inceleme sonuçlarına dair açıklama beklerken bu ay 63 TL'lik bir fatura daha göndermişler. Gerekli düzenleme ve bilgilendirme yapılmadığı takdirde bu faturayı da ödemeyeceğim.


Şayet internetim kesilirse, işim gereği internete ihtiyaç duyduğum için mağdur olacağım. Bu durumda gerekli tüm davaları açacağım...

Remzi 30 Okunma

Cevaplar

  • Remzi17 Kasım 2013

    Alternatifi olmadığı için yani tekel olduğu için mecburuz.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Kasım 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Kasım 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön