17 Ekim 2014

TTNET Haksız Faturalandırma!

İkamet değişikliği nedeniyle firmaya haziran ayında nakil kaydında bulundum. Önce 15 gün içinde bağlantının yapılacağını söylediler; 15 gün sonra işlemi gerçekleştiremeyerek alt yapı eksikliği nedeniyle servis sağlayamadıklarını ve TTNET şubesinden alt yapı projesi başlatılması için bir dilekçe ile başvuru yapmam istendi.

Bu işlemlerin üzerinden 4 ay geçmesine rağmen alt yapı gerçekleşmedi ve alt yapı yetersizliğini dilekçemde bildirerek 20.09.2014'de abonelik feshi talebinde bulundum. Tabi ki bütün bu süreç zarfında hattımı almadığım hizmetin parasını ödememek için 30 Kasım 2014 tarihine kadar döndürmüştüm. TTNET sonunda final vuruşunu yaptı ve 10,61 TL vermediği hizmete fatura kesti. Neden?

Aras 57 Okunma

Cevaplar

 • Aras26 Ekim 2014

  Hattım "dondurulmuş tu" imla hatasınada fatura çıkarırlar şimdi.

 • Aras26 Ekim 2014

  Hiç kimse benimle görüşüp bilgilendirme yapmadı. Tam tersi arayan bir arkadaşı ben bilgilendirdim. Ttnet vermediği bir hizmete nasıl fatura çıkarttı? üstelik Hattımı 30 Kasım a kadar doldurduğum halde?

 • Türk Telekom Temsilcisi22 Ekim 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi18 Ekim 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön