14 Mart 2014

TTNET Haksız Faturalandırılma

7011490054 abone numarası ile Bursa'daki evime Yalın Net bağlattım. Bir süre sonra da
ihtiyacım ortadan kalktığı için kapatmak istedim. Gerekli işlemleri yaptım, 2-3 gün sonra TTNET ten bir bayan beni arayarak iptalden vazgeçmemi, bunun yerine dondurma işlemi yapmamızı istedi. Ben de maddi kaybım olmayacağı için kabul ettim. Etmez olsaydım. 2 ay önce beni aramadan, fikrimi sormadan açmışlar ve hesabımdan yaklaşık 100 tl almışlar.


Kurumsal bir firmanın bu davranışıyla beni mağdur ettiğini, beni saf yerine soktuğunu düşünerek bu yaptıklarını kabul edemiyorum. Kapattım deyince zırt pırt ararlar, açma işine gelince arama
zahmetinde bulunmazlar. Kullanmadığım hattın parasını iade etmelerini bekliyorum.

Süat 236 Okunma

Cevaplar

  • Süat'ın Teşekkür Mesajı29 Mart 2014

    Şikayetimi sikayetvar.com kanalı ile gönderdiğim için (TTNET) benimle olması gerektiği şekilde ilgilendiler. Ayrıca BİMER'e de şikayette bulunacağımı ve hakkımı arayacağımı söylemenin etkili olduğunu düşünmekteyim. Bu arada bana 80 lira civarında yani fatura geldi. Benimle yapmış oldukları telefon neticesinde geçmiş telefon görüşmelerimizi dinlemişler ve beni haklı bulmuşlar. (Kendileri dinleyip kendilerinin karar vermeleri de ilginç!) Sonucunda benim İBAN numaramı aldılar ve hatalı aldıkları ücreti ödeyeceklerini söylediler. Ay sonuna kadar yatırmalarını bekliyorum. Siz olmasaydınız hem haklılığımı ispatlayamayacak hem de haksız kesintimi geri alamayacaktım. TEŞEKKÜRLER sikayet.com çalışanları. Böyle bir platform olduğunu da çevremdeki herkesle paylaşıyorum...

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Mart 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Mart 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön